Aktualności

DYREKTOR CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W OSTROWI MAZOWIECKIEJ

 INFORMUJE O WYNIKU NABORU

NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

W CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH

UL. KAZIMIERZA WARCHALSKIEGO 3

07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA

  

W wyniku zakończenia procedury naboru  na wolne stanowisko urzędnicze do spraw księgowości do zatrudnienia wybrana została:

 

p. Anna Wierzbicka, zam. Ostrów Mazowiecka.

  

UZASADNIENIE

 

W związku z ogłoszeniem o naborze wpłynęła 1 oferta pracy. W postępowaniu weryfikacyjnym Komisja Rekrutacyjna  ustaliła, że  kandydat spełnia wymagania niezbędne (formalne) określone  w ogłoszeniu o naborze.

Podstawą dalszej procedury rekrutacyjnej była rozmowa kwalifikacyjna z kandydatem spełniającym wymagania.

W wyniku postępowania konkursowego p. Anna Wierzbicka uzyskała akceptację Komisji. Komisja Rekrutacyjna stwierdziła, że p. Anna Wierzbicka posiada odpowiednie wykształcenie, przygotowanie oraz wiedzę i umiejętności gwarantujące prawidłowe wykonywanie obowiązków na stanowisku ds. księgowości.

 

                                                                                          

Dyrektor CUW

Barbara Oleksiuk

  

Ostrów Mazowiecka, 23 kwietna 2024 r.


DYREKTOR CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W OSTROWI MAZOWIECKIEJ

 INFORMUJE O WYNIKU NABORU

NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

W CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH

UL. KAZIMIERZA WARCHALSKIEGO 3

07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA

  

W wyniku zakończenia procedury naboru  na wolne stanowisko urzędnicze do spraw płac nabór nie został rozstrzygnięty.


UZASADNIENIE 

W związku z ogłoszeniem o naborze wpłynęło 7 ofert. W postępowaniu weryfikacyjnym Komisja Rekrutacyjna ustaliła, że wymagania niezbędne (formalne) zawarte w ogłoszeniu spełniło 5 kandydatów. Podstawą dalszej procedury rekrutacyjnej była rozmowa kwalifikacyjna z kandydatami.

W wyniku postępowania konkursowego żaden z kandydatów nie uzyskał akceptacji Komisji Rekrutacyjnej do zatrudnienia na ww. stanowisko.

 

                                                                                     

Dyrektor CUW

Barbara Oleksiuk

 

Ostrów Mazowiecka, 18 stycznia 2024 r.


DYREKTOR CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W OSTROWI MAZOWIECKIEJ

 INFORMUJE O WYNIKU NABORU

NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

W CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH

UL. KAZIMIERZA WARCHALSKIEGO 3

07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA 

W wyniku zakończenia procedury naboru  na wolne stanowisko urzędnicze do spraw płacowych nabór nie został rozstrzygnięty.

UZASADNIENIE 

W związku z ogłoszeniem o naborze wpłynęła 1 oferta. W postępowaniu weryfikacyjnym Komisja Rekrutacyjna ustaliła, że oferta spełnia wymagania niezbędne (formalne) zawarte w ogłoszeniu. Podstawą dalszej procedury rekrutacyjnej była rozmowa kwalifikacyjna  z kandydatem.

W wyniku postępowania konkursowego kandydat nie uzyskał akceptacji Komisji Rekrutacyjnej do zatrudnienia na ww. stanowisko. 

                                                                                         

Dyrektor CUW

Barbara Oleksiuk

 Ostrów Mazowiecka,  03 stycznia 2024 r.

 


ELŻBIETA LANC
CZŁONEK ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO
Jerzy Bauer
Burmistrz Miasta Ostrów Mazowiecka
Alicja Węgorzewska
Dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej
Zapraszają na koncert
z okazji 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego
organizowany przez Warszawską Operę Kameralną

NIE ŻAL MI – koncert piosenek Edith Piaf w wykonaniu Anny Sroki – Hryń Koncert ten to zestaw najsłynniejszych piosenek najwybitniejszej francuskiej artystki XX wieku - Edith Piaf w wykonaniu Anny Sroki - Hryń. Utwory (w tłumaczeniu Andrzeja Ozgi) wykonywane są w języku polskim w wydatkowych aranżacjach Urszuli Borkowskiej. Wykonania artystki to coś więcej niż aktorska interpretacja piosenki, recital ten to niebanalne, genialne, wykonane na najwyższym poziomie kunsztu aktorskiego i wokalnego utwory ikony francuskiej piosenki. UTWORY wchodzące w skład koncertu to: Ponad dachami Paryża, Jean żebrak, Akordeonista, Johnny żaden z Ciebie anioł, Hamburg, Świat w kolorach, Tłum, Hymn miłości, Padam, Milord Brawo dla klowna, Nic a nic nie żal mi. ANNA SROKA - HRYŃ Polska aktorka teatralna, telewizyjna, dubbingowa i piosenkarka. Absolwentka Wydziału Teatralnego Akademii Teatralnej w Warszawie. Współzałożycielka studia teatralnego KOŁO. Występowała na deskach wielu teatrów w kraju m.in. w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie czy Teatrze Muzycznym w Toruniu. Szerokiej publiczności znana przede wszystkim z wielu przedsięwzięć w teatrach stołecznych. Podziwiać Ją było można w głównej roli spektaklu "Mamma Mia" w Teatrze Muzycznym Roma, można było oklaskiwać w spektaklach "Tuwim dla dorosłych", "Alicja w krainie czarów", "Proces" czy "Całujcie mnie wszyscy w odbiornik". Występowała na scenach takich teatrów jak Teatr Ochoty, Teatr Komedia, Teatr Bajka, Montownia, Teatr Studio, Teatr Rozrywki, Teatr Soho gdzie wystawiana była "Taksówka", Teatr 6 piętro i "Młynarski obowiązkowo" czy Teatr Polonia w monodramie "Cafe Luna" na podstawie filmów Pedro Almodovara. Ostatnio na deskach Warszawskiej Opery Kameralnej w polskiej prapremierze „Company” - musicalu Stephena Sondheima. Występuje również z własnymi recitalami: „Ulica, którą płyną moje obie dłonie” piosenki Ewy Demarczyk, Vintage - utwory międzywojenne, czy „Najpiękniejsza” - z piosenkami Agnieszki Osieckiej. Przykładowe piosenki w wykonaniu Anny Sroki - Hryń dostępne są pod linkiem poniżej: https://youtu.be/3oegRfJhwXg